TROUG: Oracle Day 2011’de buluşalım

Oracle Day 2010’da keyifli bir sunum yapmıştım, geçen seneki TROUG sunumları video’larına TROUG sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu sene yine keyifli bir Oracle Day geçireceğimize şimdiden eminim, sunucular ve sunum başlıkları heyecan verici, umarım Türk Oracle kullanıları olarak bu fırsat ile görüşme ve sohbet etme imkanımız olacak.

Bu seneki sunumumun ismi “Unutulmuş Özellikler: Oracle Veritabanına Yaptığınız Yatırımı Sonuna Kadar Kullanın”, 7. katta 200 kişilik bir salonumuz var TROUG olarak, 17:00’de ben başlayacağım ve 30 dk. içinde olabildiğince hızlı bir şekilde birçok konuya değineceğim ve Oracle veritabanı yatırımınızı daha verimli kullanma konusunda dinleyicileri motive etmeye çalışacağım, önerilerde bulunacağım. Ayrıca yöneticisi olduğum TTECH BIS ekibimden Ersin İhsan Ünkar da 14:20’de “Büyük Telekom Verisini Yakın Gerçek Zamanlı İşleyerek Lokasyon Tabanlı Pazarlama ile İş Fırsatları Yaratma” isimli bir sunum yapacak, kaçırmamanızı öneririm(gerçi büyük şansızlık Hüsnü’nün TROUG sunumu ile çakışıyor Ersin’in sunumu ne yazık ki, bu noktada TROUG sunumlarının geçen sene gibi video kayıt edilmesi umarım mümkün olur bakalım, diğer çakışmalar için detay ajandaya şimdiden göz atmanızı öneririm).

Oracle Day 2011, 1 Kasım Salı günü İstanbul Swissotel The Bosphorus’ta sabah 08:00’de başlayacak ve 17:30’da sunumların bitmesi ardından 19:30’a kadar kokteyl ile devam edecek. Bu ücretsiz aktivite hakkında daha fazla bilgi almak, kayıt olmak ve sunum ajandasını incelemek için lütfen bu bağlantıyı ziyaret ediniz: http://www.oracle.com/goto/oracledayturkiye

unutulmus-ozellikler-oracleday2011-hty

Not: her zamanki gibi kullanacağım materyali sunumdan sonra bu yazıda güncelleyeceğim.

Leave a Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s